Kontakt

Producentem Czytaka jest Spółdzielnia „Nowa Praca Niewidomych” – Cepelia

Szanowni Państwo!!!

W związku ze zmianą siedziby Spółdzielni poniżej umieszczone zostały informacje mające ułatwić dojście do nowej lokalizacji.
Nowa siedziba Spółdzielni mieści się na terenie dzielnicy Ursynów u zbiegu ulic Surowieckiego i Romera. Zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od stacji Metro Ursynów.  Dojazd do Spółdzielni ze stacji Metro Ursynów jest bardzo prosty. Z przystanku „Metro Ursynów 03”, który jest usytuowany przy ul. Surowieckiego należy autobusami linii 136, 179 i 195 (czyli każdym autobusem z tego przystanku) dojechać do przystanku „Megasam”. Jest to drugi przystanek od stacji Metro Ursynów. Po wyjściu z autobusu należy przejść około 170 m w kierunku jazdy autobusu, po drodze mijając stację Orlen. Wejście do Spółdzielni zlokalizowane jest na przeciwko stacji Orlen na północnej ścianie budynku, prostopadłej w stosunku do ulicy Surowieckiego, tuż obok wjazdu na podziemny parking. Spółdzielnia mieści się na pierwszym piętrze. Zarówno przy drzwiach wejściowych do budynku, jak i z klatki do Spółdzielni znajduje się specjalny domofon. Mamy nadzieję, że powyższe informacje  będą dla Państwa pomocne. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod nr 22 55 909 55.

Adres producenta i serwisu:
Spółdzielnia „Nowa Praca Niewidomych” – Cepelia
ul. Eugeniusza Romera 10 lok. B5
02-784 Warszawa

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez infolinię lub formularz.

Infolinia
22 55 909 55
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00
Kontakt

Przesyłając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Spółdzielnię „Nowa Praca Niewidomych” – Cepelia z siedzibą w Warszawie, ul. Romera 10 lok. B5 w celu umożliwienia odpowiedzi na przesłaną korespondencję. Podanie danych jest dobrowolne. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.