Nasza biblioteka

Kto ma uszy niechaj słucha i wzbogaca swego ducha!!!

Nasza biblioteka jest inna niż wszystkie. Nie ma u nas ogromnej przestrzeni, wąskich przejść między regałami, książek na wyciągnięcie ręki, nie czuć zapachu tysięcy woluminów, który wprawia w stan zadumy i lekkiego upojenia, nie ma u nas także szuflad z katalogami ani czytelni z wydzieloną strefą ciszy.

To, co nas wyróżnia, to niewielkie, ale za to przytulne pomieszczenie, miła i przyjazna atmosfera, która pozwala poczuć się Państwu komfortowo, oraz indywidualne podejście do Czytelnika. Jednak to nie wszystko…

Zapraszamy do lektury niezwykłych książek. Książek których okiem poznać nie można i aby zgłębić ich tajemnice trzeba wytężyć słuch. Szeroki księgozbiór zapewnia dostęp do lektur o bardzo różnorodnej tematyce. Zatem oddajemy w Państwa ręce ponad 7600 cyfrowych książek mówionych, w interpretacji wybitnych polskich aktorów i lektorów.

Nasi pracownicy zaoferują profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniej listy książek, z przyjemnością udzielą informacji odnośnie nowości wydawniczych, a także najbardziej poczytnych i najchętniej wybieranych przez czytelników książek.

Czytak, to dostęp do książek. Książki, to biblioteka. Biblioteka, to nieprzebrane zasoby woluminów. A reszta… nie jest milczeniem, jest słuchaniem.

Czytelnik jest dla nas najważniejszy!!! Przyjdź i przekonaj się sam!!!

Dane kontaktowe:

Spółdzielnia „Nowa Praca Niewidomych” – Cepelia
ul. Romera 10 lok. B5
02-784 Warszawa
Telefon: 22 55 909 55
Email: biblioteka@npn.com.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.
Dojazd ze stacji Metro Ursynów do przystanku Megasam, liniami 136, 179, 195.