Poznaj opinie użytkowników Czytaka

Zobacz, co o Czytaku sądzą jego użytkownicy.

Na tle żółtej chmurki rozmawiający przy stoliku kobieta i mężczyzna trzymający w dłoniach filiżanki z gorącym napojem. Za nimi na ścianie 3 obrazy z odtwarzaczami audiobooków Czytak: wąski pionowy z Czytakiem Plus w kolorze czarno-bordowym, szerszy pionowy z granatowym Czytakiem 4 i poziomy z Czytakiem Plus w kolorze czarno-srebrnym.

Czytak to cudowne urządzenie. Mam taki już 8 lat i bardzo sobie chwalę.

Izabela

Miałam okazję poużywać (Czytak wypożyczony z biblioteki), bardzo intuicyjna obsługa, niezwykle pomocny przy bezsenności. Wyprowadziłam się do innego miasta i musiałam mojego "przyjaciela" zwrócić, polecam. ❤😀👍

Wandzia

Czytak to fantastyczna rzecz, moja podopieczna prawie nie widzi i to jest jej jedyna rozrywka w tej chwili.

Monika

Osoby mające problemy ze wzrokiem, słabowidzący lub nie widzący nie używają nowoczesnych telefonów. Czytak wtedy sprawdza się wspaniale. A w bibliotece można nagrać wybrane przez siebie książki.

Aleksandra

Kiedy mój mąż stracił wzrok, a jednocześnie zaczęła się u niego rozwijać choroba otępienna, Czytak stał się dla niego czymś absolutnie niezbędnym. Mąż po prostu się z nim nie rozstawał, bo nie interesowało go już nic poza słuchaniem audiobooków. Innego urządzenia - nawet telefonu - nie potrafił już obsłużyć. Przez ostatnie dwa lata życia była to jego jedyna rozrywka, dzięki której ja mogłam spokojnie zająć się pracą. Teraz po jego śmierci sama korzystam z Czytaka, zwłaszcza kiedy nie mogę zasnąć. Jest idealny! Na innych urządzeniach bardzo często plątały mi się ścieżki, a przegrywanie audiobooka na Iphone z komputera z Windowsami za pomocą programu iTunes to droga przez mękę. I nie trzeba ciągle podładowywać baterii, starcza naprawdę na długo. No i dla nas ważne było także to, że Czytak ma własny głośnik - mąż bardzo nie lubił korzystać ze słuchawek.

Anna

Czytak - właśnie testuję go od miesiąca. Zalety?
- bardzo prosty w obsłudze, praktycznie można go obsłużyć bezwzrokowo, jednym palcem i to już po pierwszej prezentacji.
- klawisze dobrze wyczuwalne i trudno je pomylić
- bateria całkiem niezła, trzyma wiele godzin nawet przy głośnym odtwarzaniu. Szybko się ładuje.
- dobrze, że wrócono do dużej karty pamięci, bo łatwo ją załadować, a gdy przypadkowo wypadnie to znaleźć

Dla osób starszych, mowoociemniałych jak ja, czy mniej sprawnych manualnie oraz tych nieobytych z cudami techniki w sumie można z czystym sumieniem polecić. Dość długa gwarancja też na plus.

Krystyna

Czytak ma wbudowany głośnik i to jest jego największą zaletą. Mój mąż nie znosił słuchawek, ja też za nimi nie przepadam. No i ta prostota obsługi, wręcz nieporównywalna z innymi.

Anna

Testuję, Czytak jest świetny, bateria trzyma długo i szybko się ładuje, co w obecnych czasach ważne. Łatwa obsługa. Godne polecenia

Jadwiga

Czytaka mam od 8 lat, wiele razy mi upadł i nic, sprzęt nie do zdarcia polecam - świat książek znów otworzy dla ciebie swoje drzwi. 😄

Hania

Już od dawna posiadam Czytaka i chętnie słucham.

Zosia

Czytak - fantastyczny sprzęt. Sprawdzony. Polecam!

Tadeusz

Kupiłam Czytaka mojej niedowidzącej mamie, która nie znosi wszystkiego
co elektroniczne. Szukałam różnych odtwarzaczy MP3 i podobnych urządzeń. Żadne nie nadawało się dla starszej osoby. Po tym jak moja mama szybko się nauczyła obsługi, jak jej depresja się wyciszyła, wszystkie wątpliwości się rozmyły.
Uważam, że urządzenie idealnie spełnia swoje zadanie. Dodatkowo podaje która jest godzina i można nagrać głosowe notatki. Mama ma 84 lata i szybko opanowała obsługę. Urządzenia MP3 są malutkie i nie byłoby szans na wybór audiobooka i na poznanie jak się tego używa. Moim zdaniem zakup najlepszy ever.

Aga

Ja z mojego Czytaka korzystam codziennie, mam go 9 lat, jest niezawodny,
podróżuje ze mną, jest super. 😘

Mirosława

Mam 80 lat nie widzę, czyli jestem osobą niewidomą, korzystam z Czytaka, mimo iż bardzo dobrze posługuje się Internetem i smartfonem, więc tak zwani ogarnięci seniorzy jeśli chcą, to mogą korzystać z tego urządzenia. Dla informacji, mam też inne dyktafony i odtwarzacze. Po prostu jest to mój sposób czytania.

Maria

Czytak. Mam takie cudo. Jak na razie bez zarzutu.

Zosia

Czytak dobra rzecz. Życzę zdrowia.

Janina

Prześlij swoją opinię o Czytaku!

Używasz Czytaka, a może korzysta z niego bliska Ci osoba?

Serdecznie zachęcamy do przesyłania opinii o urządzeniu na adres e-mail kontakt@czytak.com.pl. To dzięki Wam możemy ulepszać nasz produkt i usługi.