BOŻONARODZENIOWE oraz NOWOROCZNE ŻYCZENIA
BOŻONARODZENIOWE oraz NOWOROCZNE ŻYCZENIA

Przed nami tak wyczekiwany i zazwyczaj z rozmachem celebrowany czas Bożego Narodzenia, a zaraz po nim zwykle hucznie wyprawiane powitanie Nowego Roku.

Wprawdzie, z koronapandemicznych przyczyn, tegoroczne świętowanie nie będzie takie samo jak dotychczas, jednakże, mimo obowiązujących obostrzeń oraz odmienności jego obchodzenia, ufamy, że nie zabraknie przyjemności i radości oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, łamania się opłatkiem, wymieniania życzeniami, śpiewania kolęd, smakowania wigilijnych i świątecznych potraw, obdarowywania prezentami oraz rodzinnych rozmów (w tym roku częściej telefonicznych i wirtualnych).

Przyjmijcie od nas na czas Świąt Bożego Narodzenia i na Nowy 2021 Rok moc najszczerszych życzeń. Niech święta, mimo koniecznego ograniczania bezpośrednich kontaktów z najbliższymi, upływają Wam i Waszym bliskim w dobrych nastrojach, spokoju  i zdrowiu. Niech 2021 Rok przyniesie wytchnienie od problemów powodowanych przez koronawirusa, niech będzie Rokiem dla wszystkich nad wyraz pomyślnym i szczęśliwym, niech spełnią się wszystkie marzenia, a Czytaki cieszą coraz większe grono użytkowników:-)

Wszystkiego najlepszego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl