Skip to main content

Książka czy odtwarzacz audiobooków Czytak?

Długie jesienne wieczory to czas w którym chciałoby się sięgnąć po książkę. Co jeśli przychodzi taki moment, kiedy nie można już czytać wzrokiem tradycyjnych książek? Zostańcie z nami do końca, a postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. dla tych wszystkich którzy kochają czytanie proponujemy zamienić książkę na audiobooka czyli czytanie na słuchanie. Już nie musicie wybierać miedzy czytaniem lub nie czytaniem. Jest odtwarzacz audiobooków Czytak, który pomoże wam w tym temacie. Ten prosty w obsłudze, udźwiękowiony odtwarzacz audiobooków możecie zobaczyć tutaj:

https://czytak.com.pl/czytak4/

https://czytak.com.pl/czytak-plus/

Który z zaproponowanych modeli odtwarzacza audiobooków Czytak wybierzecie zależy wyłącznie od was. Każdy z nich zapewni wam komfortowe poznawanie literatury poprzez słuchanie książek audio.

Książka i odtwarzacz audiobooków czytak?

Tak, w przypadku tego odtwarzacza audiobooków, Czytak i audiobook to tandem. Audiobooki odtwarzane przez Czytaka są książkami cyfrowymi czytanymi przez profesjonalnych lektorów. Taka książka to nie tylko tekst ale również wyjątkowa interpretacja jej treści. Podsumowując, już nie musicie się martwić że nie możecie książek czytać, bo dzięki odtwarzaczowi audiobooków czytak możecie ich słuchać. Jesień to więcej czasu na relaks i bardzo dobry okres na rozpoczęcie przygody z odtwarzaczem cyfrowych książek Czytak. Prosta obsługa, dobrze wyczuwalna pod palcami klawiatura, duże fizyczne klawisze, dobrze brzmiący głośnik to tylko niektóre jego zalety. Wszystkie wyżej wymienione udogodnienia dopełniają  dźwiękowe komunikaty. Niezbędne do samodzielnej, bezwzrokowej obsługi dla każdego.