Skip to main content
Bez kategorii

Wpis testowy

By 16 marca 202423 marca, 2024No Comments

POJEMNA BATERIA ODTWARZAZA AUDIOBOOKÓW CZYTAK 4

Czy zależy Ci, by urządzenie, dzięki któremu słuchasz audiobooków, miało żywotną baterię?
Przyda się pojemna bateria odtwarzacza audiobooków? Zapewne tak, skoro interesuje Cię intensywne słuchanie książek na jednym ładowaniu akumulatora, jeśli irytuje krótki czas pracy na baterii, o ile chcesz słuchać dużo, długo, nieprzerwanie w czasie wypoczynku, podczas wykonywania prac domowych i w podróży.
W takim razie nie obędzie się bez przenośnego odtwarzacza książek w wersji audio, który ma akumulator o pojemności takiej jak Czytak 4.
Pojemność, rodzaj i wymiary akumulatora odtwarzacza audiobooków Czytak 4
By spełnić oczekiwania pasjonatów książek mówionych takich jak Ty, Czytaka 4 wyposażyliśmy w baterię litowo-jonową 3,6 V o pojemności 3,4 Ah. Cylindryczna bateria o wymiarach: 18 mm średnicy i65 mm wysokości, wyposażona jest w kontroler ładowania.
Czas ładowania i czas pracy baterii Czytaka 4
Pełne naładowanie akumulatora zajmuje średnio około 4 godzin, ale nie oznacza to, że w tym czasie nie będziesz mógł wykorzystywać Czytaka.
Nawet wówczas nie musisz rezygnować ze słuchania audiobooków, bowiem zasilacz-ładowarka pozwala na korzystanie z zasilania sieciowego, ładowanie akumulatora i jednoczesne odtwarzanie ulubionej książki.
Po pełnym naładowaniu baterii Czytaka 4 będziesz mógł korzystać z urządzenia, w zależności od poziomu głośności, nawet do 30 godzin bez przerwy. Satysfakcjonujące?
Sprawdzanie poziomu naładowania baterii Czytaka 4
O stanie naładowania baterii dadzą Ci znać zarówno sygnały świetlne (dioda, która świeci na niebiesko ciągłym światłem aż do pełnego naładowania akumulatora), jak i dźwiękowe (komunikat dźwiękowy).
Poziom naładowania baterii odtwarzacza audiobooków Czytak 4 możesz sprawdzić w każdej chwili jednym przyciskiem. Po naciśnięciu klawisza kratka (#). uzyskasz informację o poziomie jej naładowania w skali od 1 do 5, a także o aktualnej dacie i godzinie. Prawda, że proste?
Więcej o Czytaku 4 – prostym w obsłudze, przenośnym, udźwiękowionym odtwarzaczu cyfrowych książek mówionych z dużymi przyciskami, dowiesz się tutaj:

Czytak 4


Życzymy satysfakcjonujących, długich sesji audiobookowych z odtwarzaczem książek mówionych Czytak 4.