Skip to main content

Wkrótce Wielkanoc, wyczekiwany czas pojednania i nadziei, czas radosnego celebrowania Świąt, dzielenia się jajkiem, składania życzeń.
Serdecznie życzymy, niech Święta Wielkiej Nocy upłyną Wam w dobrym zdrowiu, pogodnych nastrojach, miłej atmosferze, wśród przyjaznych ludzi.
Delektujcie się wielkanocnymi potrawami, cieszcie sympatycznymi chwilami z rodziną i znajomymi oraz wiosennymi spacerami, zaskoczcie bliskich nieoczekiwanym, acz praktycznym prezentem od zajączka – odtwarzaczem audiobooków Czytak.
Zaś w sprzyjających chwilach… relaksujcie się słuchając fajnych książek na Czytaku.

Odtwarzacz audiobooków Czytak 4 i wielkanocna palma na białym obrusie w kolorowe kwiaty. Na pierwszym planie granatowy Czytak 4 (wersja: klawiatura z cyframi i piktogramami). Powyżej palma z zielonego bukszpanu i kolorowych kwiatów ułożona w poprzek zdjęcia.

Odtwarzacz książek Czytak Plus i wielkanocne stroiki. Obok czarno-bordowego Czytaka stroik w kształcie skorrupki jaja. We wnętrzu skorupki: pisanka, kurczaczek, żółte kwiatki, zielony bukszpan. W tle inne podobne wielkanocne stroiki.

Wesołych, pogodnych Świąt, smacznego jajka, mokrego Dyngusa oraz przyjemnego odpoczynku z Czytakiem i ulubionymi audiobookami!