Skip to main content

Intensywnie słuchasz książek, niestety, Twój odtwarzacz audiobooków ma krótki czas pracy na akumulatorze. Ty zaś potrzebujesz urządzenia z pojemną baterią, chcesz słuchać dużo, długo, nieprzerwanie. Pragniesz cieszyć się książkami podczas wypoczynku, wykonywania prac domowych czy wielogodzinnych podróży.
Sprawdź, czy potrzebujesz urządzenia z pojemnym akumulatorem, takim jaki ma przenośny odtwarzacz audiobooków Czytak 4.
O Czytaku 4 – czytniku książek mówionych z pojemną baterią, czytaj więcej tutaj:

Rodzaj, wymiary i pojemność akumulatora Czytaka 4

By spełnić oczekiwania pasjonatów audiobooków takich jak Ty, Czytaka 4 wyposażyliśmy w pojemny akumulator litowo-jonowy 3,6 V o pojemności 3,4 Ah.
Ma on kształt cylindra o wymiarach: 18 mm średnicy i65 mm wysokości. Wyposażony jest w kontroler ładowania.

Kobieta na szarym obrotowym fotelu siedząca przy jasnobrązowym biurku. Blondynka w korekcyjnych okularach, ubrana w różową bluzkę, w dłoni opartej o blat biurka trzyma pojemną baterię odtwarzacza audiobooków Czytak 4. Na blacie przed nią leżą: 3 białe cylindryczne baterie litowo-jonowe z przewodami, Czytak 4, pudełko Czytaka, monitor i myszka komputera. W tle mężczyzna siedzący przy biurku oraz jasne szafy.

Czas ładowania i czas pracy baterii Czytaka 4

Pełne naładowanie akumulatora Czytaka 4 zajmuje średnio około 4 godzin. W tym czasie nie musisz rezygnować ze słuchania audiobooków. Zasilacz-ładowarka pozwala bowiem na korzystanie z zasilania sieciowego, ładowanie akumulatora i jednoczesne odtwarzanie ulubionych książek.
Po pełnym naładowaniu pojemnej baterii Czytaka 4 będziesz mógł korzystać z urządzenia, w zależności od poziomu głośności, nawet do 30 godzin bez przerwy. Satysfakcjonujące?

Sprawdzanie poziomu naładowania baterii Czytaka 4

O stanie naładowania baterii poinformują Cię zarówno sygnały świetlne, jak i dźwiękowe (komunikat dźwiękowy). W czasie ładowania akumulatora dioda świeci na niebiesko ciągłym światłem aż do pełnego naładowania.
Poziom naładowania baterii możesz sprawdzić w każdej chwili jednym przyciskiem. Po naciśnięciu klawisza kratka (#). usłyszysz informację o poziomie naładowania w skali od 1 do 5, a także o aktualnej dacie i godzinie. Prawda, że proste?

Prosty w obsłudze, przenośny odtwarzacz cyfrowych audiobooków z głośnikiem, dużymi przyciskami i pojemną baterią – Czytak 4 kupisz tutaj:

Życzymy satysfakcjonujących, długich sesji audiobookowych z odtwarzaczem książek mówionych Czytak 4.

Przeczytaj także:

POJEMNA BATERIA ODTWARZACZA AUDIOBOOKÓW CZYTAK 4